Geçmişten gelen deneyim


Filomuz, ulaşım için kullanıcı gereksinimlerini tam olarak karşılamakta olup, Avrupa standartlarına uygun uluslararası nakliyat seçenekleri sunmaktadır. Yıllarca taşımış olduğumuz mallar ve hizmet verdiğimiz müşteriler ile sevkıyat alanında geniş bilgi ve deneyim kazanmıştır. En son teknoloji, eğitimli lojistik, nitelikli ve deneyimli deneyimli şöförlerin ve firmamızın kullandığı son teknoloji ile azami taahhüdü vardır.


Hakkımızda

EN-AS Lojistik, müşterilerinin her türlü taşımacılık talebine, en ideal çözümü sunma ilkesini benimsemiştir. Bu bağlamda havayolu taşımacılığı, denizyolu ve demiryolu taşımacılığı gibi taşımacılık çözümlerinde tamamlayıcı bir yol olarak sunmaktadır. Uluslararası ticaretin en önemli adımlarından biri olan İthalat ve ihracat taşımacılığında üzerimize aldığımız sorumluluğun bilincini EN-AS Lojistik olarak büyük onur ile taşımaktayız.


Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak tespit etmek, algılamak ve yerine getirerek “koşulsuz müşteri memnuniyeti” sağlamak, Maliyet, süre ve kalite açısından müşteriyi memnun edebilmek, operasyon bazında müşteri şikâyetlerini minimum seviyeye indirebilmek, Hizmet bazında sektörde “güvenilir” firma olarak algılanmayı sağlamak, Müşterilerimize en kârlı ve en iyi hizmeti verebilmek için personelimizin gelişimlerini destekleyici eğitimleri sürekli kılmak, Yılda en az iki kez iç tetkik planlamak ve sonuçlarına göre düzenleyici ve önleyici stratejik uygulamalar yapmak, ISO 9001:2015 standartlarına uygun kalite sistemi yönetmek ve bu sistemi sürekli iyileştirmek, ISO 9001:2015 kalite belgesi olan tedarikçilerin sayısını arttırmak, Hizmetlerimizi, tüm mevzuat ve yasalara uygun olarak gerçekleştirmek.

VİZYONUMUZ

Uluslararası taşımacılık ve lojistik sektöründe, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sürekli kendini geliştiren, çevreye duyarlı, özgün ve güvenilir çözüm ortağı olmak..

MİSYONUMUZ

EN-AS Lojistik olarak sunduğumuz entegre lojistik hizmetlerimizle, müşterilerimizin küresel ticaret faaliyetlerinde en kritik çözüm ortağıyız. Koşulsuz müşteri memnuniyeti için sürekli süreçlerini iyileştiren, toplam kaliteyi ön planda tutan, yaratıcı çözüm önerileriyle inisiyatif kullanabilen genç ve dinamik çalışanlarıyla sektörün önde gelen ve güvenilir markasıyız.